Ameliyatsız Karın Germe

Yüksek odaklı fokus ultrason veya bilinen kısaltılmış ismiyle HIFU, ameliyatsız germe uygulamalarında uzun süredir kullanılan ve yüksek hasta memnuniyeti sağlanan uygulamalardan biridir.

Doublo Gold HIFU

HIFU uygulamalarının son teknolojisi doublo gold HIFU uygulaması, SMAS ve Dermis gibi hedef katmanlara, komşu dokulara zarar vermeden, HIFU enerjisi gönderimi sağlayan ve özellikle vücut şekillendirmede etkin sonuçlar almamıza olanak veren bir uygulamadır. Stabil güç ve tam odaklı yüksek termal koagülasyon sağlayan HIFU Doublo Gold uygulaması, uygulamada odaklanmış yüksek yoğunluklu ultrason (ses) dalgalarıyla, cildin üst tabakasında bir hasar yaratmadan alt tabakalara akustik bir enerji gönderiliyor. Bu sayede oluşan termal (ısı) hasar ile cildin sıkılaşması ve gerginleşmesi sağlanarak “kolajen” yapımı uyarılıyor.

Kollajen üretiminin artmasını sağlayarak ciltte onarım süreci başlatıp cildin daha gergin bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan Doublo Gold HIFU ile zamanla deforme olmuş ve gevşemeye başlamış karın bölgesi cildini toparlayarak daha fit ve biçimli bir karın görünümü sağlamaktadır.

Güvenilir ve konforlu bir uygulama olan Doublo Gold HIFU uygulaması, ağrısız ve acısız bir uygulamadır. İşlem esnasında herhangi bir anestetik kreme ihtiyaç duyulmaz.

Uygulama öncesi işlem alanına özel bir jel sürülür ve HIFU, cilt yüzeyine sıfırlanıp mekanik hareketlerle deformasyona uğramış bölgeler üzerinde gezdirilir. Yüksek odaklı fokus ultrasound enerjisiyle ciltte sıkılaşma sağlayan Doublo Gold HIFU uygulaması, sosyal hayatınızı kesintiye uğratmaz. İşlemden sonra rahatlıkla günlük rutinlerinize dönebilirsiniz.

Doublo Gold HIFU uygulaması, tüm kadın ve erkeklere rahatlıkla uygulanabilen konforlu ve güvenilir bir ameliyatsız karın germe uygulamasıdır.

Ameliyatsız karın germe uygulaması Doublo Gold HIFU ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için telefon numaralarımızdan kliniğimize ulaşabilir; merak ettiğiniz soruları ileterek Doublo Gold HIFU randevunuzu oluşturabilirsiniz.