Ameliyatsız Kol Germe

Kollarımız vücudumuzda en hızlı deformasyona uğramakla birlikte maalesef diyet veya sporla toparlanması da en zor bölgelerin başında gelir. Gerek kilo almaya bağlı olarak hızlı yağlanması (özellikle üst kol bölgesinin) gerekse kilo değişimleri ve yaş almaya bağlı olarak sarkması, günümüzde hem kadınlar hem de erkekler için ortak bir estetik problemdir.

Kol germe ameliyatları hem geride iz bırakması hem de kişinin sosyal hayata dönüşünü etkilemesi nedeniyle günümüzde artık söz konusu kol bölgesi deformasyonları olunca pek çok kişi ameliyatsız kol germe uygulamalarına yönelmektedir.

Gerek pratik oluşu gerekse sosyal hayatı kesintiye uğratmaması sayesinde her geçen gün ameliyatsız kol germe uygulamalarına daha fazla kişi başvuruyor bizler de yüksek hasta memnuniyeti sağlayarak yüz güldüren sonuçlar alıyoruz.

Ameliyatsız kol germe uygulamaları birden fazla olmakla birlikte özellikle gerek etkin sonuçlar vermesi gerekse konforlu olması açısından bizler kliniğimizde Doublo Gold HIFU ve Forma Plus Vücut Şekillendirme uygulamalarını kullanıyoruz.

Her iki uygulama da sosyal hayatı kesintiye uğratmayan işlem sonrası rahatlıkla günlük rutinlerinize dönebildiğiniz etkili, konforlu uygulamalardır. Gerek Doublo Gold HIFU uygulaması gerekse Forma Plus Vücut şekillendirme uygulaması ağrısız ve acısız uygulamalar olup işlem esnasında herhangi bir anestetik uygulamaya ihtiyaç duyulmaz.

Seans sayıları kişinin karşılaştığı deformasyon kapsamında belirlenmekle birlikte nihai sonuç, konsültasyon muayenesinde belirlenmektedir.

Ciltteki kollajen üretimini tetikleyerek hücresel düzeyde onarım başlatan Forma Plus Vücut Şekillendirme ve Doublo Gold HIFU uygulamaları, üretilen kollajen kapsamında cildin sıkılaşmasını ve cilt yüzeyinin gençleşmesini de sağlamaktadır.

Ameliyatsız kol germe uygulamanızın Forma Plus Vücut Şekillendirme ile mi yoksa Doublo Gold HIFU ile mi yapılacağına muayene esnasında karar verilmektedir.

Detaylı bilgi ve randevu için iletişim numaralarımızdan kliniğimize ulaşabilirsiniz.