Biolift Aşısı

Söz konusu daha güzel yaş almak olunca neredeyse tüm estetik sektörü bunun için çalışıyor diyebiliriz. Bu kadar çok çalışanı olunca da ister istemez teknoloji ve uygulamalar her geçen gün daha da gelilip konforlu hale geliyor. Uygulamalardan sonra hastalar sosyal hayatlarına rahatlıkla devam edebiliyor. Pek çok ameliyatsız uygulama için bir öğle arası vakitte ibaresini kullanırız ancak söz konusu biolift aşısı olunca bir öğle arası demek haksızlık olur; bir su içimlik vakit demek daha doğru olur.

Biolift alısı uygulaması ortalama 5 dakikada klinik ortamda rahatlıkla yapılan ve işlem sonrası hastaların rahatlıkla sosyal hayata dönüp günlük rutinlerine devam ettikleri bir uygulamadır.

Yaş almaya bağlı olarak cildimizde azalan kollajen üretiminin neden olduğu deformasyonların ortadan kaldırılmasında etkin bir tol oynayan biolift aşısı, ciltte lifting etkisi yaratan bir antiaging uygulamasıdır.

Cildi nemlendiren, canlandıran, sıkılaştıran ve ciltteki kollajen üretiminde etkili fibroblast hücrelerini uyaran biolift aşısı, iki farklı molekül ağırlığında saf hyalüronik asit ile bir disakkarid olan Trehaloz’dan oluşan ilk ve tek biolojik lifting özelliği sağlayan uygulamadır. Kısa sürede pratik şekilde uygulanmasıyla birlikte biolift aşısının etkileri uzun solukludur. Biolift aşısı yüz bölgesinde 6 nokta tekniği şeklince uygulanır. Bu nedenle biolift aşısına biyolojik lifting dışında 6 nokta aşısı veya 6 noktada lifting de denilmektedir. 1 ay arayla 2 veya hastanın karşılaştığı deformasyonlara bağlı olarak 3 kez uygulanması yeterlidir. Bunun yanısıra  6-7 ayda bir de kazanılan etkinin ömrünü uzatmak için tek seans yapılması idealdir.

Yüz, boyun, dekolte, eller gibi yaşlanma etkilerinin görüldüğü pek çok yere uygulanabilen biolift aşısı, gençliğini muhafaza etmek veya eski gergin cilde sahip olduğu günlere dönmek isteyenler için iyi bir seçenektir.