Burun Dolgusu

Ameliyatsız burun estetiği olarak da bilinen burun dolgusu uygulaması, klinik ortamda yapılan ve ortalama 15 dakikada tamamlanan güvenilir ve konforlu bir uygulamadır. Neredeyse ağrısız ve acısız diyebileceğimiz burun dolgusu uygulamasında ihtiyaç halinde hastanın konforu için anestetik kremler kullanılabilmektedir.

Hyaluronik asit bazlı dermal dolgularla yapılan burun dolgusu uygulamasına genellikle kemerli burun görünümünü ortadan kaldırmak için başvurulmakla birlikte ihtiyaç halinde burun dolguyla burun ucu düşüklüğüne de müdahale edilebilmektedir.

Yüksek hasta memnuniyeti sağladığımız burun dolgusu uygulaması her ne kadar güvenilir, konforlu ve pratik olsa da maalesef burundaki her deformasyon için uygun değildir. Dolgu uygulaması bir hacim verme işlemi olduğu için örneğin burnunuz yüzünüze göre çok daha büyükse, burun kanatları genişse burun dolgusu ile bu tür deformasyonları düzeltmek mümkün değildir. Ancak burnunuz yüzünüze göre çok düşün kalıyorsa, burun ucunuz düşükse veya kemerli bir görünüm söz konusuysa burun dolgusu (ameliyatsız burun estetiği) ile müdahale mümkündür.

Sosyal hayatı kesintiye uğratmayan burun dolgusu uygulamasının kalıcılığı ortalama 1 ila 1,5 yıldır. İşlem düzenli olarak tekrarlandığında bu süre bir miktar daha uzayabilmektedir.

Burun dolgusu (ameliyatsız burun estetiği) pratik ve konforlu bir uygulama olmakla birlikte mutlaka yetkin bu alanda tecrübeli, burnun anatomisine hakim bir hekim tarafından yapılmalıdır. Aksi halde bu konforlu ve güvenilir işlem de dahi yanlış sonuçlar elde edilebilir.

Burun dolgusu (ameliyatsız burun estetiği) uygulaması ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için klinik telefon numaralarımızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilir, burun dolgusu uygulaması ile ilgili detaylı bilgi alarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Unutmayın! Küçük bir dokunuşla siz de yüzünüzle daha uyumlu küçük deformasyonların ortadan kalktığı bir burun görünümü elde edebilirsiniz.