Celluphase

Gdıı bölgesi yaşlanmadan ve kilo değişimlerinden belki de en çok nasibini alan bölgelerin başında gelmektedir. Spor ve çeşitli egzersizlerin bu bölgedeki deformasyonu gidermede etkisiz kalışı nedeniyle günümüzde birçok kişi gıdı estetiğine başvurmaktadır. Önceki yıllarda söz konusu gıdı estetiği olduğunda ameliyatlar ön plana çıkarken artık gelişen günümüz teknolojisi sayesinde ameliyatsız olarak gıdı estetiği yapılmaktadır.

İşte söz konusu ameliyatsız gıdı estetiği olunca Celluphase uygulaması pek çok işlemi geride bırakarak sıklıkla tercih edilen uygulamalar arasındadır.

Kişiyi olduğundan daha yaşlı ve kilolu gösteren deformasyona uğramış gıdı bölgesini Celluphase uygulaması ile daha sıkı ve biçimli bir hale getirebilmektedir. Gerek ameliyatsız olması gerekse iyileşme süreci gerektirmemesi nedeniyle sıklıkla tercih edilen Celluphase uygulaması, kişinin sosyal hayatını etkilemez. İşlem sonrası rahatlıkla sosyal hayatınıza dönebilir günlük rutinlerinize devam edebilirsiniz.

 

Celluphase uygulaması nasıl yapılır?

Celluphase uygulaması iki basamaklı bir işlemdir. İlk etapta hastalara bu tedavi kapsamında çene altındaki yağ dokusunu azaltmak için Celluphase enjekte edilir. Bu işlemin ilk adımıdır. Ardından hasta ortalama 7 ila 10 gün içerisinde yeni bir seansa çağırılarak sıkılaşma ve germe işlemini yapacak olan serum cilt altına enjekte edilir.

Bozulmuş cilt görünümünden cilt gevşemesine kadar birçok gıdı deformasyonunda etkin olan Celluphase uygulaması sonrası daha gergin ve sizi genç gösteren bir gıdı bölgesine kavuşabilirsiniz. Gıdı tedavisi sürecinizi başlattıktan sonra yağlanma ve deformasyon durumuna göre tedavi süresi 5 ila 7 seans kadar sürebilmektedir.

Seans sayıları hastanın ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterir. Bununla birlikte her bir seans ortalama 30 dakikadır.

Uygulamadan sonra işlem bölgesinde kısmi olarak ödem oluşabilir ancak bu geçicidir. Bununla birlikte uygulama alanında herhangi bir morluk veya kızarıklık oluşmaz dolayısıyla işlemden sonra rahatça sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.

30’lu yaşlardan itibaren gıdı bölgesinde deformasyon yaşayan herkes için Celluphase uygun bir tedavi yöntemdir.