Collagen Lift

Bütün organlarımız gibi cildimiz de zamanın ilerlemesinden nasibini alıyor ve her gün biraz daha yaşlanıyor. Bu zaman ilerlemesi yılları devirdikçe cildimizde de bazı değişimler meydana geliyor. Bu değişimlerin başında ise kuşkusuz ki kollajen üretiminin yıllar içerisinde azalması geliyor.

Kollajen, ciltteki fibroblast hücrelerin tetiklenmesiyle üretilen ve cildin elastikiyetini yani kalitesini artıran yapılardır. Yaş almaya bağlı olarak her yıl %1, 30’lu yaşların ortalarından itibaren ise yaklaşık olarak %2 oranında cildimizde kollajen üretimi azalır. Bu miktarlar ilk etapta gözünüze küçük görünebilir ancak söz konusu kollajen olunca en ufak miktar bile çok kıymetlidir çünkü kollajen üretimi sadece cildin kalitesini artırmakla kalmaz, ciltte onarım sürecini de yönetir. Yani cildin parlaklığı, canlılığı gibi faktörlerin yanı sıra cildin gevşeyip sarkması da kollajen üretiminin miktarına göre değişiklik gösterir.

 

Peki cildimizde kollajen üretimi azaldığında ne yapabiliriz?

Bu üretimi desteklemenin etkin yollarından biri de etkisi kanıtlanmış içilebilir kollajen takviyeleridir.

C vitamini ve Deniz Yosunu desteği içeren Collagen Lift Paris, cildinizdeki kollajeni destekleyen içilebilir kollajenler arasında etkinliğini kanıtlamış bir üründür. Akdeniz yosununun da güçlü etkisini barındıran Collagen Lift Paris, şeker içermemektedir. Dolayısıyla güvenle kullanılabilir.

Collagen Lift Paris™ (Siyah Kutu), n canlandırıcı etkisinin sırrı Verisol Bioactive Collagen Peptides®’dir. Biyoaktif, peptidlerin normal kolajen moleküllerinden çok daha küçük olduğu anlamına gelir ve ciltte kolay sindirim ve kullanılabilirlik sağlar.

Siz de doğru kollajen takviyeleri ile cildinizin zamanla kaybettiği kolajeni telafi edebilir, cildinizin güzel yaş almasını sağlayabilirsiniz. Etkinliğini kanıtlanmış Collagen Lift Paris™  ile ilgili detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan kliniğimize ulaşabilir; siparişinizi oluşturarak güzel yaş almak için bugün adım atabilirsiniz.