CollagenLift Vitality

Zaman ilerledikçe vücudumuzda yaşlanmaya bağlı olarak değişimler kendini göstermeye başlar. Bunlardan biri de cildimizin kalitesini ve elastikiyetini düzenleyen kollajen üretiminin azalması ve bağışıklığımızı destekleyen glutatyonun azalmasıdır.

Bugün ameliyatsız estetik uygulamalar ve medikal bakımlarla birçok destekleyici tedavi uygulansa da gerek tedavilerin kalıcılığının uzaması gerekse tam bir etki için beslenme alışkanlıklarımızdan yaşamsal standartlarımıza kadar pek çok değişime ihtiyaç duymaktayız.

500 Mg Glutatyon Collagen Lift Paris™ Vitality, dünyada ilk ve tek içebilir olma özelliğinin yanı sıra içerdiği glutatyon sayesinde cildinizin tepeden tırnağa onarılmasına katkı sağlarken 5000 mg kolajenle cildinizin bakımını destekleyerek güzel yaş almanıza katkı sağlar.

Vücudumuzdaki zararlı serbest radikalleri hedefleyerek vücudumuzun ve bağışıklığımızın direncini arttıran 500 Mg Glutatyon Collagen Lift Paris™ Vitality, uyku düzensizliğinden halsizliğe kadar birçok problemin giderilmesinde etkilidir. Antioksidan özelliği sayesinde vücudumuzu serbest radikallerden temizlememize yardımcı olan 500 Mg Glutatyon Collagen Lift Paris™ Vitality, sağladığı glutatyonun yanı sıra total kolajen miktarını arttırarak vücuda anti-aging desteği sağlamaktadır.

5000 mg kolajenle 500 mg glutatyonun bir araya getirildiği 500 Mg Glutatyon Collagen Lift Paris™ Vitality’nin etkinliğini daha da artıran bileşen, içerdiği Glutatyon ve Verisol Bioactive Collagen Peptides® dir. Verisol peptitleri sıradan kolajen moleküllerinden çok daha küçüktür ve sindirimi ve emilimi çok daha kolaydır.

Kollajen ve glutatyona ek olarak Collagen Lift Paris™ Vitality, 10 mg Çinko ve 60 mg C vitamini içerir. Bununla birlikte cilt için yararlı ve gerekli aminoasitleri, antioksidanları ve minarelleri içerimektedir.

Vücudumuzda gösterdiği antioksidan etkinin yanı sıra gerek cildin temel yapı taşını oluşturan faktörler üzerindeki onarıcı etkisi gerekse bağışıklığımızı destekleyen içeriği sayesinde 500 Mg Glutatyon Collagen Lift Paris™ Vitality ile siz de güzel yaş alabilirsiniz.