Doublo Gold HIFU ile Popo Kaldırma

Yaş alma başta olmak üzere çevresel faktörler, yaşamsal alışkanlıklar gibi birçok neden bağlı olarak vücudumuz zamanla kollajenini yitirmeye ve yer çekimine yeni düşmeye başlar. Gevşeyen ve sarkmaya meyilli hale gelen vücut dokuları, şeklini kaybederek estetik görünümden uzaklaşır.

Genetik faktörlerin de etkili olduğu biçimsiz vücut doku ve bölgelerini günümüz medikal teknolojileri sayesinde ameliyatsız olarak yeniden şekillendirmek mümkündür.

Son lifting teknolojileri arasında yer alan Doublo Gold HIFU uygulaması, ameliyatsız vücut şekillendirme uygulamaları arasında önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle popo kaldırma ve şekillendirmede sonuçlarına güvenerek kullandığım etkin Doublo Gold HIFU uygulaması, yüksek odaklı ultrason dalgalarıyla çalışan bir işlemdir.

Uygulama sonrası iyileşme süreci gerektirmeyen dolayısıyla sosyal hayatı kesintiye uğratmayan, işlem sonrası hastaların rahatlıkla günlük rutinlerine dönebildiği Doublo Gold HIFU uygulaması, güvenilir ve konforlu bir işlemdir.

İşlem yapılan alanda kollajen üretimini tetiklemesi sayesinde lifting etkisi yaratan Doublo Gold HIFU uygulaması, üç ayrı cilt derinliğinde çalışabilen böylelikle ciltte kontrollü hasar yaratarak cilt yüzeyine zarar vermeden hücreleri harekete geçirir.

Gelişmiş fokus ultrason teknolojisi sayesinde yüksek hasta memnuniyeti sağlayarak yüz güldüren sonuçlar aldığımız Doublo Gold HIFU uygulaması, ağrısız ve acısız bir uygulamadır.

İşlem öncesi uygulama alanına özel bir jel sürerek cihaz başlığının cilt yüzeyinde daha rahat hareket ettirilmesine yardımcı olduğumuz Doublo gold HIFU uygulaması, herhangi bir anestetik müdahale gerektirmez.

Popo bölgesinde lifting etkisiyle ameliyatsız olarak kaldırma ve şekillendirme yapmamıza yardımcı olan Doublo Gold HIFU uygulaması ile siz de daha biçimli kalçalara kavuşabilirsiniz.

Doublo Gold HIFU uygulamasında nihai sonuçlar ortalama 3 ay içerisinde alınmaktadır. Bu süre cilt dokularının kendini yenileme süresidir.

Doublo Gold HIFU ile Popo Kaldırma ve Şekillendirme için kliniğimize telefon numaralarımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.