Glutatyon Tedavisi

Glutatyon, halihazırda vücudumuz tarafından üretilmekle birlikte yaş almaya bağlı olarak bu üretim düşer. Glutatyon üretiminin azalmasıyla birlikte bağışıklığımız etkilenmeye başlar. Dahası serbest radikallere karşı vücudumuz savunmasız kalır. Aktif Glutatyon (GSH): Glutatatyon serbest radikalleri toplayarak doyduğunda karaciğerde kendini yenilemektedir. Böylelikle vücudumuzun direncini kazanmasına ve korumasına yardımcı olur.

Vücuttaki serbest radikalleri hedef alan ve güçlü bir antioksidan olan glutatyon, günümüzde bağışıklık güçlendirici olan sık sık kullanılmaktadır.Uygulama ağrısız olarak damar yoluyla yapılmaktadır.

Uygulama sonrası rahatlıkla sosyal hayata dönüp günlük rutinlerinize devam edebildiğiniz Glutatyon uygulamasında amaç, vücudun bağışıklığını desteklemektir.

Glutamin, Glisin ve Sistein isimli 3 aminoasitten oluşan Glutatyon, sadece bağışıklığınızın gelişmesine yardımcı olmakla kalmaz aynı samanda fiziksel performansınızın artmasına, yaşlanmanın getirdiği deformasyonların minimalize edilmesine ve kronik enflamasyonun kontrol altına alınması yardımcı olur.

Bilinen bir yan etkisi bulunmayan Glutaton uygulaması ortalama 15 dakika tamamlanabilmektedir. Seans sayılarının hastadan hastaya değişiklik gösterdiği Glutatyon uygulaması ortalama 4 ila 6 seans olarak yapılmaktadır. Seanslar hastanın ihtiyaçlarına göre 1-2 haftada bir ya da ayda bir şeklinde düzenlenebilmektedir.

Glutatyon tedavisi; cildinizin yenilenmesine katkı sağlayarak güzel yaş almanızı destekler. Sigara kullanıyorsanız sigaranın ciltte yarattığı deformasyonları hafifletir. Karaciğer yağlanmasından muzdaripseniz hücre hasarının indirgenmesine katkıda bulunur. Vücuttaki oksidatif stresi azaltır. Dahası vücudunuzu detoks sürecine sokarak vücudunuzdaki ağır metallerin temizlenmesine yardımcı olur.

Glutatyon tedavisi ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için klinik telefon numaralarımızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçebilir, aklınıza takılanları bizlere ileterek glutatyon uygulaması için randevunuzu oluşturabilirsiniz.