Innofacial ile Cilt Yenileme

Etkin cilt bakımları sadece güzel yaş almamızı sağlamaz aynı zamanda cildimizin medikal olarak sağlığını korumamıza da yardımcı olur. Düzenli yaptırılan etkin cilt bakımları ile cildinizin nem dengesini koruyabilir, sebum dengesini düzenleyerek cildinizi olası aknelerden ve yağlı görünümden koruyabilirsiniz. Dahası, doğru yapılan bir cilt gözeneği temizliği sayesinde gözeneklerinizin genişlemesinin önüne geçebilir hatta gözeneklerinizi daha da sıkılaştırabilirsiniz.

Günümüzde başta medikal cilt bakımları olmak üzere birçok farklı cilt bakımı uygulanmaktadır. Ancak bu bakımların birçoğunda elle sıkma yapıldığı için maalesef cilt yeterince doğru şekilde temizlenemez hatta olası akneler cilde daha fazla yayılmaktadır.

Yeni nesil cilt temizleme yöntemi olan Innofacial, suyun berrak temizleme gücünden aldığı etkiyle cildin ölü hücrelerden arındırılarak doğru şekilde temizlenmesine akabinde nem dengesinim korunmasına yardımcı olur.

Toplamda 40 dakikalık bir işlem olan Innofacial ile cilt yenileme uygulamasında amaç; kir ve makyaj artıklarından arınmış, sebum dengesi düzenlenmiş sağlıklı, nefes alan bir cilt elde etmektedir.

Innofacial cilt yenileme uygulaması 3 aşamalı bir cilt bakımıdır. Lazer olmaksızın cilt yenileme imkanı sunan Innofacial cilt yenileme uygulaması;

  1. Adım

Cildi ölü hücrelerden temizleyerek cildin  extraction için hazırlanmasını sağlamaktır.

  1. Adım

Cildin nemlendirilmesini sağlayan vortex yöntemi ile hidrodermabrazyon yöntemidir. Bu aşamada cilt gözeneklerinin yumuşamasıyla cilt temizliği doğru ve konforlu bir şekilde yapılmaktadır.

  1. Adım

Innofacial cilt yenileme sisteminin son adımı olmakla birlikte bu aşamada cilt, nemlendirilerek cilde ihtiyaç duyduğu bakım verilir. Böylelikle yorulan cilt dinlendirilirken ihtiyaç duyduğu nemi depolar.

Cildi tahriş etmeyen ve antioksidan nemlendiricilerle cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayan Innofacial ile cilt yenileme uygulamamızla ilgili detaylı bilgi ve randevu için telefon numalarımzıdan ve kliniğimizin sosyal medya hesaplarından bize ulaşabilirsiniz.