Jalupro Gençlik Serumu

Mevzubahis güzel yaş almak olunca günümüzde birçok uygulama ile karşılaşmaktayız. Hastalarımıza daha iyi ve etkin tedavi protokolleri sunabilmek adına antiaging uygulamalarını yakından takip ediyor; gerçekten etkili olduklarını gördüklerimizi ise tedavi seçeneklerimiz arasına ekliyoruz.

İşte bu uygulamalardan biri de Jalupro Gençlik Serumu.

Cildimizde yaş almaya bağlı olarak kayıplar başlar. Kolajen üretiminin azalmasıyla elastikiyet kaybı oluşur, zamana bağlı olarak hyaluronik asit miktarında azalma olur. Bu azalmalar maalesef cildimizi deformasyonlara açık hale getirir.

Jalupro Gençlik Serumu işte bu kayıpların önüne geçmeyi hedefleyen uygulamaların başında gelir. Yaş alma, güneşin zararlı etkileri, düzensiz ve kötü beslenme alışkanlıkları, stres, sigara kullanımı gibi birçok nedene bağlı olarak cildimiz zamanla nemini ve elastikiyetini kaybeder cansızlaşır ve hatta gevşemeye meyilli hale gelir.

Jalupro Gençlik Serumu, içerisine bulunan hyaluronik asit sayesinde cildin nem dengesinin yeniden kazanılmasına yardımcı olur ve güzel yaş almanıza katkı sağlar. İçerisindeki hyaluronik asidin yanı sıra Jalupro Gençlik Serumu’na özel, patentli bir amino asit bileşimi de içeren Jalupro Gençlik Serumu, gerek kısa sürede uygulanması gerekse hızlı sonuçlar alınması nedeniyle sıklıkla tercih edilen cilt gençleştirme uygulamaları arasında yerini almıştır.

Enjeksiyon yöntemiyle yapılan Jalupro Gençlik Serumu, hastanın konforu açısından anestetik kremler yardımıyla uygulanmaktadır. Anestetik kremlerin etki etmesi ve akabinde işlemin tamamlanması ortalama 15-20 dakikalık bir süreçtir.

Bilinen bir yan etkisi bulunmayan Jalupro Gençlik Serumu uygulaması 20’li yaşlardan itibaren rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Seanslar halinde yapılan Jalupro Gençlik Serumu uygulamasında uygulanacak seans sayısı ve seans aralıkları kişini yaşına ve karşılaştığı cilt deformasyonuna göre değişiklik göstermektedir.

Uygulamadan sonra işlem alanında hafif kızarıklar görülmekle birlikte bu kızarıklar birkaç saat içerisinde kendiliğinden geçmektedir.