Jawline Dolgusu

Günümüzün popüler uygulamalarından biri olan Jawline bir diğer bilinen adıyla çene hattı dolgu uygulamasında amaç; yaş almaya bağlı olarak cilt altı dokuların hacim kaybetmesi ve cildin gevşemeye meyilli hale gelmesi nedeniyle belirginliğini yitiren yanaklarla gıdı arasındaki çene hattını hyaluronik asit bazlı dolgularla yeniden belirgin hale getirmek böylelikle daha genç bi çehre elde etmektir.

Çene hattı (jawline dolgu) uygulaması oldukça konforlu ve güvenilir bir dolgu işlemidir. Uygulama yaklaşık 15 dakika sürer, ihtiyaç halinde anestetik kremlerden destek alındığı için neredeyse ağrısız ve acısız bir uygulamadır. İşlemden hemen sonra kişi rahatlıkla sosyal hayatına dönüp günlük rutinlerine devam edebilir.

Yüz güldüren sonuçlar aldığımız çene hattı (jawline dolgu) uygulamasının kalıcılığı pek çok dolgu uygulamasında olduğu gibi ortalama 12 ila 18 ay arasındadır. Bu süre zarfından sonra yenilenmesi gerekmekle birlikte eğer düzenli olarak işlem yaptırılsa kalıcılık süresinin bir miktar daha arttığı bilinmektedir.

Klinik ortamda alanında uzman bir hekim tarafından yapılması gereken jawline dolgu (çene hattı) uygulaması, kulak memesinden çene ucuna kadar olan hat belirginleştirilir.

Gerek bir iyileşme süresi olmaması gerekse kısa zamanda uygulanabilmesi sayesinde yaşam temposu yüksek kadın ve erkekler tarafından dahi rahatlıkla tercih edilebilen jawline dolgu (çene hattı) uygulamasında 18 yaş sınırını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Birçok başka dolgu uygulaması ile kombine şekilde yapılabilen jawline çene hattı dolgu uygulamasıyla siz de daha karakteristik bir çehreye kavuşabilir, sizi olduğunuzdan yaşlı ve yorgun gösteren yüz hatlarınızı daha dinamik bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Küçük bir dokunuşla siz de yaşlanmanın getirisi deformasyonları geride bırakabilirsiniz.

Jawline, çene hattı dolgu uygulaması ile detaylı bilgi ve randevu için kliniğimizin telefon numaralarından veya sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.