Linerase

Cildimizde yaş almaya bağlı olarak 20’li yaşların ortalarından itibaren kollajen üretimi azalır. Kolajen üretiminin azalmasıyla birlikte cilt elastikiyetini ve akabinde de canlı parlak görünümünü yitirmeye başlar.

Cildin yeniden genç, canlı ve parlak görünümünü kazanması ise yeniden ihtiyaç duyduğu kollajene kavuşmasıdır. Kollajen Tip I içeren LinErase uygulaması, cildin bakımı ve güzel yaş alması için gerekli olan kollajeni sağlar. Bu kollajen takviyesinin akabinde ise ciltte bağ dokular yeniden yapılandırılarak bir onarım süreci başlatılır.

Güvenilir ve konforlu bir uygulama olan LinErase uygulaması, sosyal hayatı kesintiye uğratmayan işlemden sonra kişinin rahatlıkla günlük rutinine dönebildiği bir uygulamadır.

Seanslar halinde yapılan LinErase uygulamasında genelde 4 seanslık bir tedavi protokolü yeterli olmaktadır. 20’li yaşların ortalarından itibaren cildinde matlaşma ve elastikiyet azalan herkese güvenle uygulanabilen LinErase uygulamasının bilinen ağır bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Seanslar halinde uygulanan LinErase uygulamasında seans aralıkları kişini yaşadığı deformasyona göre bir veya iki hafta şeklinde planlanmaktadır.

Yüz, el, boyun ve dekolte bölgesine güvenle uygulanabilen LinErase uygulaması; kırışıklıklarının giderilmesine, akne skarlarının ortadan kaldırılmasına, cildin doğal güzelliğinin kazanılmasına yardımcı olur. Cildi onararak cilde elastikiyetini geri kazandıran LinErase uygulaması, başka ameliyatsız estetik uygulamalarla kombine olarak da yapılabilmektedir.

LinErase kollajen uygulaması ile ilgili detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan kliniğimize ulaşarak uzmanlarımıza sorularınızı iletebilir ve LinErase randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Cilde ihtiyaç duyduğu kollajen takviyesini güvenli ve konforlu şekilde sağlayan LinErase uygulaması, cildin güzel yaş almasında etkin rol oynar. Siz de küçük bir dokunuşla cildinizin daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşup daha güzel yaş almasını istiyorsanız hemen bugün cildiniz için harekete geçin ve LinErase etkisinden yararlanın.