Paris Işıltısı

Günümüzde söz konusu güzel yaş alma olunca sadece lazer tedavileri değil aynı zamanda gençlik aşıları veya bir diğer adıyla serumları da oldukça etkin sonuçlar sunmaktadır. Özel karışımlı hyaluronik asit bazlı serumlarla cildin ihtiyaç duyduğu nem ve vitaminler cilde verilerek cildin elastikiyeti korunmakta dahası yaş ilerledikçe de güzel yaş alması sağlanmaktadır. Söz konusu anti aging uygulamaları olunca özellikle son günlerde güzel sonuçlar aldığımız uygulamlardan biri de Paris Işıltısı uygulamasıdır. İçerisinde hyaluronik aside ek olarak 59 farklı bileşeni barındıran paris ışıltısı uygulaması, klinik ortamda enjeksiyon yoluyla yapılan oldukça güvenilir ve konforlu bir uygulamadır.

Seanslar halinde yapılan paris ışıltısı uygulamasında amaç cildin onarımına yardımcı maddelerle cildi desteklemek ve cilde canlılık ile parlaklık kazandırmaktır. Seans sayıları hastanın ihtiyaçlarına göre belirlenmekle birlikte Paris Işıltısında bir seans kısıtlaması yoktur. Ancak seanslar arasında süre olması gerekmektedir. 15 gün arayla uygulanan 3 seans ve 30 gün arayla 2 seanslık uygulama ile cildin canlılığının ve ışıltısının arttığı, yaşlanma belirtisi olan kırışıklıkların azaldığı görülmüştür.

İşlem herhangi bir iyileşme süresi gerektirmez. Uygulamadan sonra bir yan etki görülmez. Dolayısıyla işlem sonrası rahatlıkla sosyal hayatınıza dönebilir, günlük rutinlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kolajen ve elastin üretimini arttırarak cilde ihtiyacı olan vitamin ve mineral desteğini sağlayan paris ışıltısı uygulaması; göz çevresi, yüz, boyun, el ve kol gibi yaşlanma belirtisi olan her bölge için uygulanabilir.

Kısa bir enjeksiyon işlemi olduğu için bir öğle aranızda dahi rahatlıkla yaptırabileceğiniz paris ışıltısı uygulaması tüm cilt tipleri için uygun bir işlemdir. Bununla birlikte uygulamada herhangi bir mevsim kısıtlaması yoktur. 4 Mevsim rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Paris Işıltısı uygulaması ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için iletişim numaralarımızdan bize daima ulaşabilir; sorularınızı ileterek randevunuzu oluşturabilirsiniz.