Radiesse Mineral Dolgu

Ortalama 12 ila 18 ay arası kalıcılığı bulunan Radiesse mineral dolgu, vücut dokusuyla uyumlu yapısı nedeniyle oldukça güvenilir ve yan etkisi bulunmayan bir dolgu uygulamasıdır.

Klinik ortamda enjeksiyon yöntemiyle yapılan Radiesse mineral dolgu uygulaması,  cilt altı minerallerden üretilen Kalsiyum Hidroksiapatit küreciklerini bünyesinde bulundurur. Uygulamadan itibaren hastanın doğal kollajen üretimini tetikleyerek bağ dokuyu güçlendiren Radiesse mineral dolgu uygulaması, cildin kollajen lifleri, gergin ve sağlam yapılarıyla cildin içinde sıkı ve gergin bir ağ yapısı oluşturur. Radiesse mineral dolgu uygulaması içerisinde bulunan Kalsiyum Hidroksiapatit kürecikleri ile cilt altındaki aktivitesini kaybeden fibroblastları besleyip tekrardan kollajen ve elastini üretmelerini sağlar.

Ortalama 30 dakikada tamamlanan Radiesse mineral dolgu uygulaması, sonrasında rahatlıkla sosyal hayata dönülebilmekle birlikte uygulamayı takriben ilk 24 saat vücudunuzu yoracak ağır aktivitelerden ve güneş ışınlarından uzak durulması gerekmektedir. Bununla birlikte uygulama alanında işlemden sonra hafifi şişlik ve kızarıklıklar görülebilmektedir. Ancak birkaç saat içerisinde kendiliğinden geçmektedirler. Bu süre zarfında soğuk bir havlu ile kompres yaparak yüzünüzü rahatlatabilirsiniz.

Radiesse mineral Dolgu uygulaması yüz bölgesindeki pek çok deformasyon için ideal çözüm olabilmektedir.

Marionette çizgileri olarak da bilinen dudak kenarlarından çeneye doğru uzanan gülme çizgilerinde etkili olan Radiesse mineral Dolgu uygulaması, yanak bölgesindeki sarkıklarda doğal bir lift etkisi oluşturur ve sarkmayı düzeltir. Bununla birlikte hacim kaybı yaşanan yüzlerdeki sarkmada ve orta, yoğun kırışıklıklarda etki gösteren Radiesse mineral dolgu uygulaması ellerdeki hacim kayıplarında da etkili olmaktadır.

Radiesse mineral dolgu uygulaması ile ilgili detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan kliniğimize ulaşabilir; merak ettiklerinizi ileterek Radiesse mineral dolgu uygulaması için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Radiesse mineral dolgu uygulaması sayesinde siz de küçük bir dokunuşla daha genç bir görünüme kavuşabilirsiniz.