Refresh Pluryal Gençlik İksiri

Yaş almaya bağlı olarak değişen cilt yapımız zamanla savunmasız hale gelerek başta ince kırışıklıklar olmak üzere birçok yaşlanma deformasyonu ile karşı karşıya kalır. Refresh pluryal gençlik iksiri, cildi nemlendirerek ciltte bir anti-aging onarımı başlatır.

Başta nem kaybı olmak üzere cildin elastikiyeti kaybetmesi ve canlılığını yitirmesini önlemeyi amaçlayan Refresh pluryal gençlik iksiri konforlu ve güvenilir bir uygulamadır.

Klinik ortamda enjeksiyon yöntemiyle yapılan Refresh pluryal gençlik iksiri uygulaması, sosyal hayatı kesintiye uğratmaz. Uygulamadan hemen sonra rahatlıkla sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.

Özellikle yüz, boyun, gıdı, dekolte ve el üzerinde kullanılan Refresh pluryal gençlik iksiri uygulaması, kişiye özel uygulama protokolü içermektedir. Yaş faktörünün dikkate alındığı uygulama protokollerinde;

  • Genç Cilt Tipi : 2 Seans (14 – 21 Gün)
  • Orta Yaş Cilt Tipi : 2 – 4 Seans (14 – 21 Gün)
  • Yıpranmış Cilt Tipi : 3 – 5 Seans (7 – 14 Gün)

şeklinde uygulanmaktadır.

Refresh pluryal gençlik iksiri uygulaması başta hyaluronik asit olmak üzere; Stem Cell Booster ( Bitkisel Kök Hücre Güçlendiricisi),  DNA (PDRN) – Somon DNA, A – Vitamini, B5 – Vitamini (Pantenol) (250mg/5ml),  B6 – Vitamini (Piridoksin), B3 – Vitamini (Niasin) ve E – Vitamini (Tocopherol) içermektedir.

Cildin güzel yaş almasına katkıda bulunan Refresh pluryal gençlik iksiri ile cildinizin nem dengesini düzenleyebilir, elastikiyetini koruyabilirsiniz.

Gerek uygulanmasının pratik olması gerekse kısa sürede etkisini göstermesi nedeniyle cilt gençleştirme uygulamaları arasında sıklıkla tercih edilen Refresh pluryal gençlik iksiri uygulaması ile ilgili detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan kliniğimize ulaşarak merak ettiğiniz soruları iletebilir, Refresh pluryal gençlik iksiri uygulaması için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Tek bir cildiniz var; bugün atacağınız küçük adımlarla siz de cildinizin güzel yaş almasına yardımcı olabilirsiniz.