Somon Dna Uygulamaları

Cilt gençleştirme uygulamaları arasında her geçen gün popülerliğini artıran etkin cilt yenileme uygulaması Somon DNA uygulaması, somon balığının DNA’sından elde edilen özel bileşimin hyaluronik asitle sentezlenerek cilde uygulamasındır.

18 yaş üstü tüm kadın ve erkeklerin rahatlıkla yaptırabileceği Somon DNA uygulamasında amaç, cildin zamanla kaybettiği elastikiyeti ve canlılığı cilde geri kazandırmaktır.

Gerek iyileşme süresi gerektirmeyip uygulama sonrası sosyal hayata hemen dönülmesi gerekse kısa sürede uygulanması nedeniyle birçok cilt gençleştirme uygulamasına oranla daha sık başvurulan Somon DNA uygulamasında seans sayıları hastadan hastaya değişmekle birlikte genelde 2 ila 4 seanslık paketler şeklinde uygulanmaktadır.

Konforlu ve etkin sonuçlar alınan bir uygulama olan Somon DNA uygulaması özel ince uçlu iğneler aracılığıyla enjeksiyon yöntemi ile yapılan bir işlemdir. Uygulama öncesi cilde anestetik kremler uygulanarak işlem hastalar için maksimum derecede konforlu hale getirilmektedir.Neredeyse ağrısız ve acısız diyebileceğimi Somon DNA uygulamasında her ne kadar iyileşme dönemi bulunmasa da pek çok cilt uygulamasında olduğu gibi işlemden sonra uygulama alanının güneşin zararlı ışınlarından korunması gerekmektedir.

Ciltteki kollajen üretimini destekleyen Somon DNA Cilt yenileme uygulaması, cilt elastikiyetini artırmakla birlikte uygulandığı ilk andan itibaren cildin renk tonu dengesinin sağlanmasına da yardımcı olmaktadır.

Somon DNA uygulaması ile siz de cilt tonunun daha eşit olduğu ince kırışıklıklardan arınmış bir cilde kavuşabilir, genç görünümün tadını çıkarabilirsiniz.

Somon DNA uygulaması ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için telefon numaralarımızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan kliniğimize ulaşabilir, merak ettiklerinizi ileterak Somon DNA uygulaması için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Unutmayın! Tek bir cildiniz var ve ancak siz ona bakıp değer verdiğiniz, ihtiyaç duyduğu bakımı ona sağladığınız sürece güzel yaş alacak sizi her zamankinden daha genç gösterecektir.