Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon

Söz konusu istenmeyen tüyler olunca günümüzde yaygın olarak başvurulan uygulamalardan biri olan lazer epilasyon, istenmeyen tüyler için hem uzun soluklu çözüm sunması hem de konforlu olması nedeniyle tercih edilmektedir. Bununla birlikte mevzubahis lazer epilasyon söz konusu olduğunda birden fazla lazer teknolojisi bulunmaktadır.

Günümüzde konforlu ve pratik olması, seanslarda kişinin ağrısı ve olası acı hissini minimalize etmesi nedeniyle buz lazer epilasyona yaygın olarak başvurulmakta ve doğru bir seans planlamasıyla yüksek hasta memnuniyeti sağlanmaktadır.

Gerçek buz lazer epilasyon cihazı kullandığımız kliniğimizde Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon uygulaması ile ağrısız, acısız olarak siz de hayalini kurduğunuz pürüzsüz tene ulaşabilir; elbiselerinizi, V yaka tişörtlerinizi, şortlarınızı tekrar hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon hem vücutta hem de yüz bölgesinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tek başlıkta 3 farklı dalga boyunu bünyesinde barındıran Soprano Ice Buz Lazer epilasyon, yüz ve vücudundaki istenmeyen tüylerden güvenilir şekilde kurtululabilirsiniz.

Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon, güvenli bir uygulamadır. Özellikle hassas ciltlerde rahatlıkla uygulanabilir. Seans esnasında cildi yakma vb. bir problem olmaz. Soprano Ice Buz Lazer epilasyonda dalgalar direkt cilt altına iletilerek kıl köklerini hedeflediği için cilt yüzeyinde herhangi bir hasara yol açmaz.

Soprano Ice Buz Lazer epilasyon, özel buz başlığı sayesinde seans süresi boyunca herhangi bir ağrı hissetmenize engel olur. 4mevsim güvenle yapılabilen Soprano Ice Buz Lazer epilasyon sayesinde yaz aylarına geldiğimizde seanslarınıza ara vermenize gerek kalmaz.  Seanslar halinde yapılan Soprano Ice Buz Lazer epilasyon’da seans sayısı hastadan hastaya değişiklik göstermekle birlikte ortalama 6 ila 8 seans arasında etkin sonuçlar alınmaktadır.

Özel başlığı sayesinde hafif veya orta dereceli yanık riskini ortadan kaldıran Soprano Ice Buz Lazer epilasyon, cilt yüzeyinde mekanik hareketlerle uygulanır ve kıl köklerini hedefler. Uygulama süreleri epilasyon yapılan alan ya da alanlara göre değişiklik gösterir.

Soprano Ice Buz Lazer epilasyon uygulamasında işlem öncesi herhangi bir tropikal kreme ihtiyaç duyulmaz.