Terleme Tedavisi

Kırışıklık tedavilerinin yanı sıra aşırı terleme probleminin çözümünde de sıklıkla başvurulan uygulamalardır.

Vücudumuzun sağlıklı olması için terleme gerekli olsa da aşırı terleme maalesef kişinin sosyal hayatını etkilediği için bir problem haline gelmektedir.

Kıyafetlerde, özellikle koltuk altı kısımlarında aşırı terlemeden oluşan lekeler, rahatsızlık veren ıslaklık hissi ve kötü koku, günümüzde aşırı terleme problemi yaşayan pek çok kadın ve erkeğin ortak problemidir.

Aşırı terleme bir sağlık sorunu olmamakla birlikte kişinin öz güvenini olumsuz etkilediği ve kişiyi sosyal hayattan soyutladığı için psikolojiye olumsuz etkileri olan bir durumdur diyebiliriz. Konforlu bir koltuk altı, el ve ayaklardaki aşırı terleme problemini geride bırakmak mümkündür.

Uygulamadan ortalama 5 ila 7 gün içerisinde etkisini göstermeye başlayan terleme tedavisi kalıcılık süresi ortalama 4 ila 6 aydır. Düzenli yaptırıldığı takdirde bu sür bir miktar daha uzayabilmektedir.

Terleme tedavisi uygulaması herhangi bir iyileşme süreci gerektirmez. Uygulamadan sonra rahatlıkla sosyal hayatınıza dönebilir, günlük rutinlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Terleme tedavisi uygulaması işlem yapılacak alan veya alanlara göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 10  dakikada tamamlanan bir işlemdir. Uygulama, lokal olarak yapılmaktadır ve yalnızca uygulama yapılan bölgede aşırı terleme engellenir.

Koltuk altı terleme tedavisi ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için sosyal medya hesaplarımızdan ve klinik iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir, merak ettiğiniz soruları ileterek koltuk altı terleme tedavisi randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Bir öğle aranızı ayırarak siz de aşırı terleme probleminden konforlu ve güvenli şekilde kurtulabilir, sosyal hayatınıza güvenle devam ederek rahatça başkalarıyla yakınlaşabilirsiniz.