Thulium Lazer Baby Face BeautyPlus

Yılların zaman içerisinde ciltte oluşturduğu hasarı gidermeyi amaçlayan Baby Face (Thulium Lazer) uygulaması, cildin ihtiyaç duyduğu bileşenlerin cildin alt katmanlarına nüfuz etmesine olanak tanıyan etkin bir cilt gençleştirme ve yenileme uygulamasıdır. Cildi alt katmanlarından itibaren onarmayı hedefleyen Baby Face (Thulium Lazer) uygulaması, cildin ihtiyaç duyduğu hayati önem taşıyan serumların cilde uygulanması ile ciltte onarım süreci hedefler.

Baby Face (Thulium lazer) uygulaması, günümüz lazer teknolojileri arasında en son teknolojilerden biri diyebileceğimiz etkin bir uygulamadır. Bünyesinde barındırdığı thulium lazer ile açılan mikrokanallardan cilde uygulanan besleyici bileşenlerin cilde daha iyi nüfuz etmesini sağlar. Etkin bir yeni nesil cilt yenileme uygulaması olan Baby Face (Thulium Lazer) uygulamasında etkin içeriğe sahip özel dermokozmetik ampüllere yer verilir. Hasarlı cildin ihtiyaç duyduğu onarımı sağlayarak bakımını yapan bu dermokozmetik ampuller, ciltte içten dışa doğru bakım yapılmasına olanak sağlar.

Yaşlılıktan kaynaklanan kahverengi lekelenmeler, aşırı güneş ışığına maruz kalmanın getirdiği lekelenmeler, ince kırışıklıklar, cilt tonu bozuklukları, cilt gevşekliği ve dekolte bölgesinin gençleştirilmesi gibi birçok farklı cilt deformasyonunda etkin olarak kullanılan Baby Face (Thulium Lazer) uygulaması, cilt sorunlarından azami ölçüde kurtulabilmeyi sağlayan yüksek teknoloji bir thulium lazer sistemidir.

Anestetik kremlere ihtiyaç duyulmadan klinik ortamda ağrısız ve acısız şekilde uygulanabilen Baby Face (Thulium Lazer) uygulaması, cildin tam da ihtiyacı olan bu ampullerin ciltte emilmesi için en uygun ortamı sağlar ve cildin içten dışa doğru iyileşmesini destekler.

İleri düzey bir cilt bakım uygulaması olan Baby Face (Thulium Lazer) uygulaması, sosyal hayatı kesintiye uğratmaz; uygulama sonrası kişi rahatlıkla sosyal hayatına dönebilir ve günlük rutinlerini devam ettirebilir.

Cilt deformasyonları ile boğuşan ve klasik cilt bakımlarından beklediği sonucu alamayan herkes için uygun bir yöntem olan Baby Face (Thulium Lazer) uygulaması, güvenilir ve konforlu bir işlem olmakla birlikte etkileri kısa sürede gözle görülmektedir.

Seanslar halinde uygulanan Baby Face (Thulium Lazer) uygulamasında seans sayısı hastadan hastaya değişiklik göstermektedir.